Dag 9 Melfort (Argyl) - Tobermory (Mull)
Door: Saskia
Blijf op de hoogte en volg Saskia
09 September 2014 | Verenigd Koninkrijk, Tobermory
Daar aangekomen als eerste naar Lochbuie gereden, een prachtige baai met als pronkstuk een onbemand postoffice, zijnde een houten barak met gifts, eten en drinken, zelfbediening en eerlijk je ponden storten in de gereedstaande geldkist. Geweldig. Vervolgens over de westelijke kant gereden, langs de prachtige kust met schitterende vergezichten. Daarna richting Loch Aros, weer heel anders dan de westkust, maar zeker ook de moeite waard. Watervallen gespot en nog veel meer moois. Tot slot nog even Glencorm castle aangedaan, erg mooi. Zo leefde dus ooit de Britse/Schotse adel, heel bijzonder.
Dan het laatste stukje naar Tobermory, ons eindpunt vandaag. We logeren in The Mishnish, een kleurrijk pand aan het water. We drinken wat, doen een rondje Tobermory en hebben heerlijk gegeten.
Het weer: afwisselend licht bewolkt en zonnig tot halverwege de middag. Daarna wat meer bewolking, maar begin van de avond trok de hemel weer open.
Wildlife: herten en divers gevogelte.
Reageer op dit reisverslag
Je kunt nu ook Smileys gebruiken. Via de toolbar, toetsenbord of door eerst : te typen en dan een woord bijvoorbeeld :smiley